FOTOGRAFIA

Witajcie,

Ten dział poświęcony jest Fotografii (dział - pasja, głównie Sikoreczki).

Jestem małym amatorem od dawna. Swój pierwszy aparat otrzymałam w wieku 7 lat. Był to prezent od chrzestnego z rodziną z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Kiedyś nie było aparatów typu lustrzanka, bezlusterkowiec. Nie było nawet komórek. Nawet nie sądziłam, że w tak szybkim czasie dojdzie do ich ewolucji. Mały sprzęt, zawsze noszony przy sobie z kamerką by móc nagrywać i robić zdjęcia.
Taaa, a więc wracając do początku - aparat, zwykły czarny. Ciągle kupowało się 'film' czy tam 'klisze' i cykało po 36 zdjęć. Następnie sprint do zakładu fotograficznego. Wywołanie  zdjęć i włożenie wszystko do albumów. Ile ich mam w domu. 5? Mało, 10? chyba więcej 😀!

Z czasem zaczęły wychodzić kompakty i tak, po wielu latach kupiłam pierwszy aparat, z którego zdjęcia wgrywałam na laptopa. Później przenosiłam na płyty CD-r., albo DVD-r. Piękny srebrny Olympus. Towarzyszył mi dzielnie podczas wycieczek, spotkań, imprez, mini-sesji koleżeńskich itd. Ostatni raz robiłam nim zdjęcia podczas sesji narzeczeńskiej (mojej i Francia) i TRAGEDIA!! Zostawiłam go położonego nad wodą, przy kamieniach, w wysokiej trawie. Mimo powrotu po niego ... ślad zaginął.
Nie myśląc długo pędziłam z Franciem do salonu ze sprzętem elektronicznym. Padło na model:

Mimo wszystko tęsknota za modelem Olympusa była zbyt silna. Wgłębiłam się w czytanie recenzji, pisanie z firmą i padłam w rozpacz, gdy poinformowano mnie że Olympus już nie pracuje nad kompaktami. Buuu. Załamałam się. Przed Mikołajem paczę na reklamy, a tu promocja w MediaExpert na model:
Zdjęcie z neta.
I od 6 grudnia Olympusik jest z nami, jako najmłodszy model.
W domu mamy jeszcze 2 aparaty. Jeden to towarzysz Mother_R (rodziców)-
>> Nikon Coolpix A10 <<

a także niewielki, mały kompakcik, który ma Francio -
>>Toshiba  <<Ogólnie blog jest bardzo fotograficzny. Tonie w zdjęciach mojego lub Francia autorstwa. Dlatego prosimy nie pobierać ich bez naszej zgody.
Tematy sesji występujących na blogu to:

ANIMALSE (KLIK)

COSPLAY (KLIK)

ZACHODY SŁOŃCA (KLIK)

Oraz różne inne (KLIK)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz